Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
perlit'te domates denemem..
13-03-2011, Saat: 12:45 PM,
Smile  perlit'te domates denemem..
değerli forum üyeleri;
yaklaşık 4 aydır ağaçlar.net sitesini inceliyorum ve sitedeki torpraksız tarım ile ilgili tüm konuları tek tek inceledim ve sonuçta perlitte dometes yetiştirmeye karar verdim, ilk iş olarak ankara/gölbaşı/hacımuratlı köyünde bulunan 200 m2 lik serayı kiralayıp bu işe başladım, Siteyi incelerken topraksız tarım olarak üretim ortamlarını çok inceledim benim için en uygun olanın perlit olduğuna inandım, bunu yaparken şimdiye kadar olduğu gibi bundan sonrada en büyük desteğim sn.kudret tezel bey. sn.envor beyler başta olmak üzere forum üyeleri olacak, yaptığım her çalışmayı burdan gerek resim gerekse kroki olarak yayınlayarak herkesin öneri ve tecrübelerinden faydalanmak bana güç verecek.

topraksızkultur.com üyelerinden soilless üyemizin önerisi ile,yaptığım bu çalışmayı bu sitede de yayınlamak hem burdaki üyelerinde faydalanması, hemde burdaki üyelerinde fikir ve önerilerini öğrenmek benim içinde iyi bir bilgi birikimi ve tecrübe olacak diye düşünerek bu çalışmayı burdanda paylaşmaya karar verdim.
Ara
13-03-2011, Saat: 09:46 PM,
RE: perlit'te domates denemem..
kolay gelsin, allah yardımcınız olsun..
ee resimleri bekliyoruz o zaman Wink
Ara
13-03-2011, Saat: 10:06 PM, (Son Düzenleme: 13-03-2011, Saat: 10:07 PM, Düzenleyen: ibrahim doğan.)
sn.yavuz;
iyi dilekleriniz için teşekkürler,ben ağaçlar.net'tede yazıyorum bu sitede resim yüklemek biraz sorunlu yüklemeyi beceremedim yapabilirsem yükleyeceğim tabii ki...görüşmek üzere...
Ara
15-03-2011, Saat: 12:16 PM,
(13-03-2011, Saat: 10:06 PM)ibrahim doğan Nickli Kullanıcıdan Alıntı: sn.yavuz;
iyi dilekleriniz için teşekkürler,ben ağaçlar.net'tede yazıyorum bu sitede resim yüklemek biraz sorunlu yüklemeyi beceremedim yapabilirsem yükleyeceğim tabii ki...görüşmek üzere...

İbrahim Bey,
çalışmalarınızı ve resimlerinizi merakla bekliyoruz.herzaman işbirliğine hazırız.selam ve saygılar.Kolay gelsin
Ara
30-03-2011, Saat: 02:48 AM, (Son Düzenleme: 30-03-2011, Saat: 02:48 AM, Düzenleyen: PRS.)
İbrahim Bey;
Perlite Domates yetiştiriciliğiniz için sizinde belki dikkatinizi çekebilirdiye düşündüm.
PRS systeem. (Plant Regulating Systeem)

Metaryal olarak Pot plant yetiştiricilinde Perlit ya da Kokopit isteğinize kalmış bir şekilde sunuyoruz.( Resim ispanyada kurmuş olduğumuz bir üretim alanı)

image?format=raw&type=img&id=8

Daha Fazla bilgi için:
http://www.prs-systeem.com
http://www.prs-systeem.nl
Ara

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi